Zaletą naszego produktu jest jego natychmiastowa gotowość do użycia, w celu naprawy ubytków w nawierzchni asfaltowej. Dzięki temu możliwe jest wykonanie naprawy w krótszym czasie.

Wysokie zaawansowanie technologiczne IRR sprawia, że możliwe są naprawy wszelkich nawierzchni, po których poruszają się pojazdy, niezależnie od skrajnych warunków atmosferycznych i ukształtowania terenu.

Prosta metoda prowadzenia naprawy za pomocą IRR eliminuje wieloosobową załogę serwisu drogowego, minimalizuje stosowanie drogiego zespołu maszyn i urządzeń do prac transportowych i naprawczych.

Wykonanie naprawy uszkodzeń we wstępnej fazie ich powstawania przy użyciu IRR minimalizuje koszty remontów. Zastosowanie IRR pozwala tanio i natychmiastowo dokonać napraw, które nie dopuszczą do rozprzestrzeniania się ubytków w nawierzchni.

Umożliwia natychmiastowe reagowanie na wystąpienie uszkodzeń lub prace uzupełniające. Uszkodzenia można likwidować bez angażowania wykonawców, którym się nie opłaca wykonywać drobnych napraw.

Tradycyjna
metoda

150 pln
200 pln
250 pln
300 pln

Gotowy do użycia w każdych warunkach:

Podczas niskich i wysokich temperatur od -20 do +45℃. Podczas opadów deszczu i śniegu, jaki i w warunkach silnego nasłonecznienia.

W ograniczonych warunkach przestrzennych, czyli tam, gdzie nie wjadą duże maszyny ze standardową masą naprawczą.

Przy kanalizacyjnych i instalacyjnych naprawach wykończeniowych, ponieważ mogą być wypełniane ubytki na granicy asfalt/metal, asfalt/kamień, beton/asfalt, itp.

Przy uzupełnianiu szczelin oraz małych i płytkich ubytków (zastosuj masę asfaltową IRR Drobnoziarnisty 0,1 – 3 mm).

Prosty w użyciu trwale naprawia

Opinie naszych klientów

„Świetna receptura, brak konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu i możliwość aplikacji w niesprzyjających warunkach pogodowych. Wykonywane remonty masą IRR wytrzymują długi okres eksploatacji.”

Dyrekcja VIA4 S.A., operatora odcinka autostrady A4 Kraków – Katowice

„Uznajemy firmę POLMIN za dobrego i godnego polecenia producenta masy na zimno.”

Urząd Gminy Świdnica

Od razu gotowy do użytku

„W porównaniu z innymi masami bitumicznymi, POLMIN IRR jest znacznie wygodniejsza w użyciu.”

KOM-LUB Sp.z o.o.

„Jakość zamawianej masy oceniamy bardzo wysoko. Do szybkich napraw nasi pracownicy nie muszą używać ciężkiego sprzętu.”

GDDKiA, Oddział we Wrocławiu