Regulamin

Warunki ogólne
 1. Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem www.polmin-irr.pl, jest:
  P.B.P. Polmin Sp. z o.o.
  ul. Traktorowa 7A
  52-213 Wrocław
  NIP: 899-020-50-23
  e-mail: biuro@polmin.pl
  telefony: 71 316 81 39, 601 777 546
 2. Sklep prowadzi sprzedaż Mieszanki mineralno-asfaltowej Polmin IRR do stosowania na zimno (Asfalt na zimno POLMIN IRR)za pośrednictwem internetu.
 3. Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu. Złożenie zamówienia jest jednoznacznie z akceptacją Regulaminu.
 4. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Ceny
 1. Ceny wszystkich produktów w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w PLN.
Realizacja zamówienia
 1. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne wypełnienie formularza oraz potwierdzenie zamówienia.
 2. Termin realizacji zamówienia to: – przy płatności przelewem – termin od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty do momentu przekazania go do kuriera. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-4 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania przelewu na koncie bankowym sklepu. Sklep www.polmin-irr.pl dołoży wszelkich starań aby zamówienia zostały zrealizowane w jak najkrótszym terminie.
 3. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany decydując czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Termin realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach (np. braku asortymentu w magazynie), termin ten może ulec wydłużeniu – w takich przypadkach kontaktujemy się indywidualnie.
 4. W szczególnych przypadkach Sklep www.polmin-irr.pl zastrzega sobie prawo do dłuższego terminu wysyłki zamówienia, o czym klient będzie powiadamiany drogą mailową.
 5. Sklep www.polmin-irr.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie przewozu.
Formy płatności
 1. Możliwe są następujące formy płatności:
  • Przelewem – Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
   Przelewów prosimy dokonywać na nr konta: 75 1090 2529 0000 0006 3400 0152
  • Poprzez Tpay
  • W przypadku odbioru osobistego, możliwa jest płatność przy odbiorze.
Koszty przesyłki
 1. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej Schenker.
 2. Wysokość opłaty ustalana jest na podstawie ilości zamówionych produktów.
 3. Do ceny wysyłki doliczone są koszty pakowania.

Zwroty wymiany reklamacje
 1. Do każdej przesyłki dołączamy fakturę VAT, która jest podstawą do reklamacji, wymiany, bądź zwrotu towaru.
 2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, osoba fizyczna może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Klient wysyła zwracany towar na własny koszt. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przelane Kupującemu na wskazane konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia, w którym sklep otrzyma zwrócony towar.
 3. W przypadku reklamacji wadliwego produktu należy poinformować o takiej decyzji Sprzedającego drogą mailową po czym odesłać reklamowany towar na własny koszt na adres wskazany przez sprzedającego. Sprzedający niezwłocznie po otrzymaniu reklamowanej partii wykona czynności sprawdzające i o wynikach badań powiadomi Kupującego. W przypadku stwierdzenia wad towaru Kupującemu przysługuje prawo wymiany produktu. W takim przypadku ponowna wysyłka jest na koszt sprzedającego.
 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
Ochrona danych osobowych
 1. Informujemy, że dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.polmin-irr.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn.29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz.926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień, w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.